Menu top

Wat ons inspireert: speerpunten voor 2021 en 2022

Steunpunt Kerkenwerk gelooft dat de belangrijkste taak van de kerk is: samen God groot maken en het evangelie in woord en daad met anderen delen. Landelijke ondersteuning bij de praktische kerkelijke organisatie, die in deze uitdagende tijd en samenleving veelomvattend is, komt deze kerntaak ten goede.

Hoewel er in het afgelopen jaar veel veranderde, bleven we intensief in contact met onze leden. Zie o.a. het jaarverslag 2020 “Op afstand dichtbij”.

In het nieuwe seizoen dat voor ons ligt zullen we ons opnieuw dagelijks inzetten voor advisering van de kerken op allerlei vlak. We hebben een aantal specifieke punten beschreven die we dit jaar in het bijzonder aandacht zullen geven. Omdat we geloven dat we daarmee kerken nog beter kunnen ondersteunen, ook nu er waarschijnlijk een nieuwe post-coronatijd aanbreekt.

Lees onze speerpunten voor 2021 – 2022 nu op de webpagina:
Wat ons inspireert…

Nog geen reacties.

Geef een reactie

Enter the text from the image below
 

© copyright Steunpunt Kerkenwerk